Uzdāvināt laiku

Uzdāvināt laiku – uzdāvināt saules pulksteni

Cik bieži mēs ikdienā dzirdam, ka nav laika vienai vai otrai lietai. Nav laika lai dzīvotu, nav laika, lai ieraudzītu laiku. Ne katrs var atļauties laiku, tas kļuvis par ekskluzīvu lietu.

Saulespulkstenis.lv piedāvā sagatavot īpašu velti Jums tuvai personai vai organizācijai – uzdāvināt laiku. Tā ir īpaši veidota dāvanu karte, kas ietver saules pulksteņa projektēšanas izmaksas, vai arī gatava saules pulksteņa izveidi un uzstādīšanu.

Katrs saules pulkstenis – unikāls

Saules pulksteņu veidotāju ētikas kodekss paredz to, ka netiek izgatavoti divi vai vairāk identiski saules pulksteņi. Ja arī modeļi ir līdzīgi, katram ir lietas, kas būs individuālas. Pirmkārt, atšķirības nosaka tīri objektīvi apstākļi – pulksteņa ģeogrāfiskais novietojums un plānotā novietojuma specifika (piemēram, ēkas sienas azimuts).  Otrkārt, dizains tiek pieskaņots vides un mākslinieciskajām prasībām. Treškārt, saules pulksteņus parasti rotā personalizēta informācija par atrašanās vietu, teksti ar veltījumu vai kādu labu devīzi.


Cik savlaicīgi jāpasūta?

Dāvanu kartes sagatavošanas laiks – 5 darba dienas. Savukārt, ja ir ieplānots, lai pats pulkstenis būtu gatavs līdz noteiktam datumam, jārēķinās, ka pilns saules pulksteņa izgatavošanas laiks no projekta līdz uzstādīšanai var būt vismaz 2-3 mēnešu. Tādēļ iesakām ar mums sazināties savlaicīgi, lai pārrunātu jebkurus neskaidros jautājumus.

Kā izskatās dāvanu karte?

Dāvanu karte ir veidota kā ādas vāki, kuros ietilpst neliels saliekams horizontālais saules pulkstenis. Vāku iekšpusē tiek norādīts, kam šī dāvanu karte ir adresēta un kādus darbus tā ietver. Saliekamais saules pulkstenis tiek personalizēts ar uzrakstu, kam šī dāvana tiek dāvināta.

Jūsu saulespulkstenis.lv

t. 29289205
e-pasts: info@saulespulkstenis.lv